• Działo się w styczniu i w lutym..

• 26 stycznia uczniowie klas IV-VI spędzili pełen wrażeń i emocji wieczór w szkole.Impreza była doskonałą okazją do obejrzenia ciekawych filmów, ale także do wspólnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół.Podczas wieczoru wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy.

29 stycznia graliśmy  z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Julia Malatyńska i Maja Białek zaśpiewały na koncercie w MGDK w Działoszynie.

14 lutego obchodziliśmy święto zakochanych. Samorząd Szkolny przygotował pocztę walentynkową. Do specjalnie przygotowanych skrzynek-serc uczniowie mogli wrzucać listy, aby przekazać miłe słowo, życzenia, pozdrowienia.

16 lutego koty, kotki zagościły w naszej szkole z okazji Dnia Kota. W Polsce święto zostało ustanowione w 2006 r. Ma ono przypominać o potrzebie pomocy wolno żyjącym zwierzętom.

21 lutego obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego.

22 lutego odbył się konkurs plastyczny "Kocie sprawy".

23 lutego  z okazji Światowego Dnia Walki z Depresją uczniowie klas starszych wzięli udział w zajęciach przeprowadzonych przez panią U. Piskułę dotyczących zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.