• Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

• Eliminacje gminne- 5 kwietnia

5 kwietnia w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Działoszynie  odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w  Ruchu Drogowym

Z wielką radością informujemy, że  drużyna w składzie: Arthur Białek, Leon Białek, Patryk Marona- zajęła II MIEJSCE, drużyna: Fabian Białek, Adam Dymek-Kowalski, Antoni Patocki – zdobyła MIEJSCE III.

Laureatem w kategorii indywidualnej został Leon Białek, który wywalczył MIEJSCE I.

Wielkie brawa dla zwycięzców!

• Szkolny Konkurs Plastyczny

• "Kartka wielkanocna"

5 kwietnia  odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Kartka wielkanocna” zorganizowanego przez panią Urszulę Piskułę i panią Katarzynę Tasarz. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział aż 35 uczniów.Wszyscy wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Prace były wyjątkowo ciekawe. Wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Kartki wykonane przez uczniów zostały przesłane do jednostek samorządowych naszej gminy.

Zwycięzcy konkursu

Kategoria I- III

I miejsce – Oliwia Marona

II miejsce- Alan Bociąga

III miejsce- Zuzanna Rychter

Kategoria IV-VI

I miejsce- Patryk Marona

II miejsce- Leon Białek

III miejsce- Filip Korkus

Serdeczne gratulacje!

• 4 kwietnia-Gminny Konkurs

• Mistrz Pierwszej Pomocy

4 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Trębaczewie odbył się Gminny Konkurs "Mistrz Pierwszej Pomocy" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn - pana Rafała Draba.

Naszą szkołę reprezentowali na nim Małgorzata Jagieła, Kacper Leszczyk i Anna Nowak.

Uczniowie wykazali się rozległą wiedzą dotyczącą udzielania pierwszej pomocy.

Cieszy nas, że uczniowie naszej szkoły biorą udział  konkursach rozwijających  umiejętność udzielania pierwszej pomocy oraz podejmowania  działań w sytuacjach niebezpiecznych dla życia i zdrowia.

Tak trzymać!