• Chcesz o tym porozmawiać?

24 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.

Dzień Bezpiecznego Internetu – święto obchodzone w całej Europie. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.Dzień Bezpiecznego Interntetu w tym roku przebiega pod hasłem: Chcesz o tym porozmawiać? Motywem przewodnim  jest szerzenie świadomości dzieci i rodziców na temat zagrożeń oraz pomoc w prowadzeniu rozmów, które pomogą dzieciom nawigować internet.

• "Zaelektryzowani" w naszej szkole

• Niecodzienne eksperymenty

21 lutego uczniowie uczestniczyli w lekcji  pt. ”Poczuj chemię do fizyki” przeprowadzonej przez pracownika grupy „Zaelektryzowani”. Grupa ta specjalizuje się w propagowaniu atrakcyjnej edukacji.  Celem pokazu  było przybliżenie tajników fizyki i chemii w  prosty i atrakcyjny sposób. Uczniowie  mogli aktywnie uczestniczyć w doświadczeniach z użyciem poduszkowca, helu i ciekłego azotu. Różne rekwizyty i substancje sprawiły, że dzieci poczuły się jak w prawdziwym laboratorium.

• Bal karnawałowy i walentynki

• Zabawa szkolna, zabawa, karnawał, radość i wrzawa…!

Ten wyjątkowy dzień upłynął  w atmosferze życzliwości i przyjaźni.

Impreza  wypełniona była mnóstwem radości, emocji, a przede wszystkim  humorem i dobrą zabawą.  Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe. Rada Rodziców zapewniła pyszny poczęstunek.

Kolejny bal- już za rok!

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• 29 stycznia 2023 r. odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich- małych i dużych!". Z tej okazji Miejsko- Gminny Dom Kultury w Działoszynie zorganizował koncert. Wzięli w nim udział  uczniowie  naszej szkoły: Kasia Leszczyk, Julia Malatyńska, Oliwia Marona, Zuzanna Rychter, Wiktoria Bryła oraz Filip Korkus.

Serdecznie dziękujemy!