• "Baśniowe opowiadanie"

30 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-literackiego "Baśniowie opowiadanie".

Nagrody otrzymali: Marcel Barański, Nadia Graczyk, Kornelia Grzelczyk, Laura Kamyk, Martyna Kamyk, Szymon Sztandera.

Serdeczne gratulacje!

• Lekcja biblioteczna

25 listopada  obchodziliśmy  Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji uczniowie klas I-IV wzięli udział  w  zajęciach, których głównym bohaterem była  jedna z ulubionych zabawek, symbol ciepła i opiekuńczości-PLUSZOWY MIŚ.

Zajęcia przeprowadziła pracownica Gminnej Biblioteki Publicznej w Działoszynie- pani Justyna Panek, za co serdecznie dziękujemy.

• Wróżby, tańce i zabawa...

Andrzejki obchodzone  są z 29 na 30 listopada. Chcąc dochować corocznej tradycji, 24 listopada  obchodziliśmy je w naszej szkole. Uczniowie  zadbali o to, by były niezapomniane. Dziewczynki przygotowały wróżby, a chłopcy zorganizowali oprawę muzyczną. Było  kolorowo, wesoło i magicznie. Niezwykły nastrój udzielił się każdemu.   Atmosferę dopełniały także wyjątkowe stroje i czarodziejskie dekoracje.

• Narodowe Święto Niepodległości

• 10 listopada uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele i pracownicy szkoły i przedszkola uczestniczyli w apelu poświęconym 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczennice klasy I: Lena Kubicka, Nadia Owczarek oraz Lena Zjawiona pięknym utworem wprowadziły nas w nastrój Narodowego Święta Niepodległości, następnie wszyscy zaśpiewaliśmy hymn państwowy.

• "Ilustracja do książki"

W konkursie "Ilustracja do książki" nagrody otrzymali:

I miejsce -Arthur Białek, kl.VI

II miejsce -Leon Białek, kl.VI